72 saatte geri getirme

Medyum

Medyum, özel bir yeteneğin yanında, yüksek bilgi ve karakter gerektiren bir daldır. Piyasada medyumluk adı altında dolandırıcılık yapan çok sayıda insan bulunmaktadır. Gerçek bir medyum para için büyü ve dua uygulamaları yapmaz. Medyumlar, dünyanın daha güzel ve daha iyi bir yer haline gelmesi, insanların daha çok mutlu olması için uğraş veren kişilerdir.

İlmi konularda yüksek bilgi sahibi olan medyumlar çoğu zaman tartışmalara konu olmuştur. Bu tartışmaların en büyük nedeni medyumluk adı altında sahtekarlık yapan kişilerdir. Aslına bakıldığı zaman medyumluk ilk zamanlardan beri var olan ve insanların derdine derman bulan bir daldır. Medyumlar doğada var olan güçlere yönelmektedir.  Doğuştan özel yeteneklere sahip olan medyumlar, bu yeteneklerini doğru kullanmak adına çok çalışırlar ve insanlara yardım edecek seviyeye ulaşırlar. Eğer gerçek bir medyuma danışmak istiyorsanız bizi arayabilirsiniz.

Sistemde yer alan medyum kategorisine erişim sağlayarak konu hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Medyumluk sizin de iyi bilmeniz gereken bir daldır. Medyumluk adı altında dolandırıcılık yapan kişilerden uzak durmanız için, medyum hocaların ne yaptığını, nasıl yaptığını ve ne için yaptığını bilmeniz gerekir. Şeffaf bir şekilde bilgi almak için telefon numaramız aracılığı bizimle iletişim kurabilirsiniz. İnternette yer alan bilgi kirliliklerine inanmamanızı öneriyoruz.